Astra G

Tankové pivo

Jedná se o technologii, kde se pivo dodává v zachlazené cisterně a přetlačuje se do sterilního a zdravotně nezávadného obalu, umístěného uvnitř nerezových tanků, které se zásadně umísťují do zachlazených boxů. Při čepování se pivo vytlačuje z tanku tlakem vzduchu, který působí na vnější stranu obalu, takže nedochází k ovlivnění chuti oxidací vzduchem, případně dodatečným sycením oxidem uhličitým.

Díky tomu, že pivo je v průběhu výroby, transportu i skladování udržováno stále na stabilní teplotě do deseti stupňů celsia, nemusí tedy prodělat konzervační procesy běžné u ostatních sudových i lahvových piv, zejména pasterizaci.

Takto ošetřené pivo má uchovány veškeré biologické látky, které se kladně projevují na jeho chuťových a léčivých vlastnostech.

Výhody systému tankoven „bag-in-box“

  • Pivo má správný říz, není přesycené, jako se to může někdy stát v případě nesprávného čepování ze sudů.
  • Tankovny se instalují u dlouhodobě ověřených partnerů, kteří se dokáží o pivo postarat na nejvyšší úrovni a za svoji péči o pivo obdrželi „Certifikát kvality“.
  • Nezbytnou podmínkou pro instalaci tankoven je určitá minimální týdenní výtoč, což zaručuje tu nejvyšší kvalitu čepovaného piva.
  • Zákazníci oceňují kvalitně ošetřené pivo čepované z tanků, což se příznivě odráží na jejich přízni hospodě a množství spotřebovaného piva.
  • Lépe se udržuje správný tlak, což usnadňuje vlastní čepování do sklenic.
tankové pivo Radegast tankové pivo Kozel

Zveme Vás na příjemné posezení

Akce

"Tanker".......6 panaků Morgana a litr Coca-Coly s citrónem za neuvěřitelných 199,- Kč

* * *

HAPPY HOURS

Každý pracovní den
od 13:00 do 16:00
nabízíme tankové pivo
Velkopopovický Kozel 11°
za 19 Kč
a
Gambrinus 12° za 21 Kč.

* * *

Přijímáme platební karty VISAMastercard.

* * *