Astra G

Pivnice

Pivnice s tankovým pivem Kozel 11 a Gambrinus 12. Tankové pivo doplňujeme ještě Černým Kozlem 10 a speciálem (momentálně Pšeničným Fénixem). Kromě piva, čepujeme také originální Kofolu. Kapacita pivnice je 100 míst. Pro oslavy je možnost využít oddělenou část pro uzavřenou společnost - kapacita 50 míst. Dalších 80 míst naleznete na letní zahrádce, kterou na zimu zateplíme a využíváme jí tak pro kulturní akce po celý rok. Venku jsou k dispozici atrakce pro děti - prolézačka se skluzavkou, trampolína, venkovní tabule na kreslení, k zapůjčení dětské motorky atd. Pro odrostejší děti a dospělé máme k dispozici Herní vagónek - kde naleznete stůl pro stolní tenis, šipky, fotbálek a celou řadu videoher.
Nabízíme prémiovou kávu značky Alfredo, ze které Vám rádi připravíme Espresso, Cappuccino, Latté, pochopitelně i stále oblíbeného českého "turka"... 
V naší nabídce nechybí ani kvalitní moravská vína z Vinných Sklepů Lechovice, ze znojemské oblasti. Nabízíme jak rozlévaná vína čepovaná z Bag-In-Boxů v bílé, červené i růžové variantě (odrůdy záleží na momentální nabídce dodavatele), tak také jakostní a přívlastková vína ve špičkové kvalitě.

 

Tankové pivo

 

tankové pivo Radegast tankové pivo Kozel

Zveme Vás na příjemné posezení

Akce

"Tanker".......6 panaků Morgana a litr Coca-Coly s citrónem za neuvěřitelných 199,- Kč

* * *

HAPPY HOURS

Každý pracovní den
od 13:00 do 16:00
nabízíme tankové pivo
Velkopopovický Kozel 11°
za 19 Kč
a
Gambrinus 12° za 21 Kč.

* * *

Přijímáme platební karty VISAMastercard.

* * *